Adresa:
Chlumova 12, 586 01 Jihlava
Otevírací doba:
Po - Pá: 8:00 - 17:00, So 9:00 - 10:00
Drobečková navigace

Úvod > Autodíly > Brzdová soustava

Brzdová soustava

Brzdové kotouče od renomovaných výrobců

Brzdové kotouče, destičky, kmeny a další příslušenství od těch nejlepších výrobců. Brzdy od MEYLE, Brembo, ABS, TRW nebo Zimermann máme skladem. Seženete u nás také brzdové kotouče a brzdové destičky Meyle PD nebo málo dostupné destičky japonské výroby Kashiama. S brzdovými kotouči od nás ubrzdíte jakýkoliv automobil.

Co vše máme v nabídce?

  • Brzdové válce, třmeny a příslušenství brzd,
  • brzdová lana,
  • brzdové čelisti,
  • brzdové destičky a kotouče pro nákladní i osobní vozy,
  • brzdové hadičky.

 

BRZDOVÉ KOTOUČE  MEYLE PD

pd.jpg

Špičková optika díky antikorozní úpravě povrchu. MEYLE-Platinum Disc. Korozivzdorné povrstvení z vysocejakostního materiálu chrání veškeré takto upravené plochy před korozí.Osvědčené křížové broušení (lapování) zaručuje rychlé zajetí kotoučů MEYLE-PD kotouče jsou dodávány k okamžité montáži bez dalších nutných úkonů – není třeba odmašťovatMEYLE-Platinum Disc zaručuje trvalý, špičkový optický dojem – zvláště v kombinaci s litými koly. 

 

BRZDOVÉ DESTIČKY MEYLE PD

Nové prémiové destičky pro optimální reakci a brzdný výkon v každé situaci. Nové prémiové brzdové destičky pocházejí od MEYLE a byly speciálně vyvinuty pro zvýšené požadavky na brzdný komfort a bezpečnost ve vozech vyšší třídy, SUV a dodávkách. MEYLE Platinum mají vysoký třecí koeficient a neobsahují měď a ani žádné jiné těžké kovy. Mají vynikající nástup brzdného účinku a taktéž vynikající brzdný účinek i při opakovaných brzděních za vysokých teplot. Mají velmi nízký stupeň hlučnosti. MEYLE Platinum brzdové destičky pro krátkou brzdnou dráhu a garantované bezpečnostní brzděni v každé situaci.

    

Test destiček MEYLE PD - video