Adresa:
Chlumova 12, 586 01 Jihlava
Otevírací doba:
Po - Pá: 8:00 - 17:00, So 9:00 - 10:00
Drobečková navigace

Úvod > Autodíly > Mechanické díly

Mechanické díly

Velikou část podvozkových dílů od výrobců Lemforder, Sachs, MEYLE, Monroe nebo třeba TRW máme skladem. Specializujeme se na korejské a japonské vozy, proto u nás seženete i ložiska, silentbloky nebo třeba čepy řízení od OYODO Japan či Japan Parts. Prohlédněte si náš katalog.

Co jinde neseženete?

  • Například zesílenou verzi podvozkových dílů MEYLE Germany - dle katalogu MEYLE na objednávku do 2. dne
  • Mechanické díly od japonského výrobce OYODO.
  • Spousty dalších náhradních dílů od korejských a japonských výrobců.

 

Proč zrovna MEYLE ?

MEYLE-HD

Náhradní díly MEYLE-HD jsou konstrukčně přepracované tak, aby vydržely mnohem déle než jejich originální protějšky. Řada HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnost) zahrnuje více než 560 položek navržených pro použití v tisíci různých modelů vozů. Příznakem „HD“ v čísle dílu můžete velice snadno identifikovat tyto díly v katalozích. Na těchto dílech je také výrazně vyznačené logo „HD“ a na jejich obalech je jakostní pečeť „HD-Quality“.

Náš cíl je jednoznačný: Naše díly jsou lepší než originální náhradní díly.

Od roku 2002 je naším prvořadým úsilím vylepšování náhradních dílů podléhajícím opotřebení. Naši inženýři pracující v našem ústředí v Hamburku analyzují náhradní díly a vyvíjejí cíleně řešení, která zaručují dlouhodobou životnost a odpovídají nejvyšším požadavkům. Pod prémiovou značkou MEYLE-HD nabízí naše společnost optimalizované náhradní díly z naší vlastní
produkce s vysokým standardem spolehlivosti a dlouhodobé životnosti. Veškeré díly MEYLE jsou podrobeny mnohonásobným jakostním kontrolám a jsou dostupné ve 120 zemích světa. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naší vysoce sofistikovanou a spolehlivou logistiku, rychlý a kompetentní zákaznický servis.